fbpx

Bus & båd transport mellem Bangkok / Pattaya og Koh Chang, Koh Kood & Koh Mak.

Daglige afgange
Bestil din transport mellem Bangkok, Koh Kood, Koh Mak, Trat, og Pattaya gennem Thailandtours.dk
Transporten mellem Bangkok / Pattaya - Trat købes samlet inkl hurtig bus el. van med a/c og forudbestilles & forudbetales.


image_pdf Transport mellem Bangkok, Trat, Koh Koh Kood og Koh Mak

Højsæsonen (16 oktober - 15 maj)


Højsæsonen (16 oktober - 15 maj)

StartSlutAfrejsetidspunktForventet ankomstPris per person
(DKK)
BangkokKoh Kood05.3012.30200
BangkokKoh Kood08.0015.40200
BangkokKoh Mak05.3012.50189
BangkokKoh Mak08.0015.00189
PattayaKoh Kood06.00 - 07.00 15.40210
PattayaKoh Mak06.00 - 07.0015.00200
Laem SokKoh Kood10.4512.00137
Laem SokKoh Kood14.2015.40137
Laem SokKoh Mak10.4512.50
105
Laem SokKoh Mak14.2015.00105
Koh KoodLaem Sok09.0010.20137
Koh KoodLaem Sok12.0013.50137
Koh KoodPattaya09.0016.00210
Koh KoodKoh Mak12.0012.3084
Koh KoodPattaya 12.0020.00210
Koh KoodBangkok09.0016.30200
Koh KoodBangkok12.0020.00200
Koh MakLaem Sok12.5013.50105
Koh MakKoh Kood15.1515.4584
Koh MakPattaya12.5020.00200
Koh MakBangkok12.5020.30189
Transporten på land mellem Bangkok og Trat foregår med bus eller van med a/c. Transporten (T/R) mellem Trat og øerne foregår i katamaran hurtigbåd. Transporten til mødestedet er ikke inkluderet. Mødested vil fremgå af voucher som bliver sendt efter betaling er lavet.

Lavsæsonen (16 maj - 15 Oktober)

StartSlutAfrejsetidspunktAnkomsttidspunktPris per person
(DKK)
BangkokKoh Kood06.3013.30200
Trat / Laem SokKoh Kood12.3013.30137
Koh KoodTrat / Laem Sok10.0011.30137
Koh KoodBangkok10.0017.30200
Transporten på land mellem Bangkok og Trat foregår med bus eller van med a/c. Transporten (T/R) mellem Trat og øerne foregår i katamaran hurtigbåd. Transporten til mødestedet er ikke inkluderet. Mødested vil fremgå af voucher som bliver sendt efter betaling er lavet.

Kontakt og få et uforpligtende tilbud.

Andre interessante produkter

  • Bestil privat transport i Thailand med fordel her

    PRIS STARTER FRA PER PERSON
  • Forudbestil bådtransport i hele Thailand her!

    PRIS STARTER FRA PER PERSON
  • Bus & bådtransport mellem Bangkok, Koh Tao, Koh Phangan & Koh Samui t/r.

    PRIS STARTER FRA DKK 84 PER PERSON
  • Togrejser i Thailand – Køb dine togbilletter i Thailand her!

    PRIS STARTER FRA DKK 295 PER PERSON

Kontakt Thailand Tours

Tilmeld dig vores NYHEDSBREV

KONTAKTOPLYSNINGER

GOTHAILAND, CVR. 39585650.

EGEPARKEN 112 – 2980 KOKKEDAL

Hverdage: 10:00 – 16:00
WEEKENDER: Efter aftale

FIND OS PÅ SOCIALE MEDIER

SEND OS EN BESKED

  • * PÅKRÆVEDE FELTER
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

PARTNERE